Volání

Telefon stále platí za jeden z nedůležitějších firemních komunikačních kanálů. Nabízíme komplexní řešení Vašich hlasových služeb. Ať už si připojujete jednu kancelář nebo celý objekt, poskytneme Vám řešení na míru. Dodáme Vám požadovaný druh telefonní linky, přeneseme stávající čísla nebo přiřadíme nová. Společně vytvoříme službu, která splňuje jakékoliv Vaše požadavky.

Uvažujeme o rozšíření našich služeb do okolních zemí, otevření několika poboček je ale příliš nákladné. Chtěli bychom si nejdříve otestovat zájem o naše sužby. Přes to, že jsou ale naši pracovníci jazykově vybavení, třeba z Německa nám ale nikdo do ČR nezavolá.

Začněte virtuální kanceláří. Než začnete budovat kanceláře po světě, přidělíme vám v každé zemi lokální místní telefonní číslo, které Vám zazvoní ve vaší brněnské kanceláři, nasměrované podle jazyka na vašeho kolegu, který v jeho řeči umí vyřídit zákazníkovi dotazy. Potencionální zákazník neví, jestli máte kancelář vedle v ulici, nebo několik tisíc kilometrů od něj.

Máte ústřednu a potřebujete ji připojit do sítě?

Pro nás to není problém! Vaši ústřednu připojíme dle požadavků. Poskytneme Vám požadované řešení včetně konzultace s potřebnou péčí, ať už připojujete kancelář nebo celou firmu. K tomu nabízíme samozřejmě i všechny doplňky:

Komplexní hlasové služby

Vytvoříme pro Váš podnik speciální službu, která bude vyhovovat všem Vašim požadavkům.

Barevné a mezinárodní linky

Získejte si své klienty možností bezplatného volání na linky 800 nebo 900. Expandujete do zahraničí? Mějte linku z jakékoliv země.

Přenos a přidělení čísel

Přeneseme Vaše stávající čísla nebo přiřadíme nová.


KONTAKTUJTE NÁS

Zanechte nám zprávu a my se Vám ozveme.